Шеф в Mercedes: По-дълга работна седмица или по-ниско заплащане
Председателят на надзорния съвет на Mercedes-Benz Мартин Брудермюлер призова за връщане към 40-часовата работна седмица в Германия за запазване на конкурентоспособността.
Шефовете на Mercedes позират с наградата "Автомбил на годината в Европа" пред мосела CLA на салона в Брюксел. Снимки: Георги Луканов
Мартин Брудермюлер, председателят на надзорния съвет на Mercedes-Benz, предизвика широк обществен дебат относно разходите за труд в Германия. Той настоява за сериозно обмисляне на промени в работния график на служителите. Брудермюлер предлага завръщане към 40-часовата работна седмица, за да се запази конкурентоспособността на концерна.
В момента в германските автомобилни компании стандартът е 35-часова работна седмица. Този модел е заложен в колективните трудови договори, макар да не е правно обвързващ.
„Трябва сериозно да обмислим връщането към 40-часовата работна седмица“
сподели Брудермюлер пред бизнес изданието Handelsblatt.
Ситуацията се усложнява от факта, че българите работят средно с 9 часа повече от германците всяка седмица. Брудермюлер подчертава, че трудът в Германия е станал твърде скъп в сравнение с международните пазари. Компанията вече губи предимството си в производителността пред ключови конкуренти като Tesla и китайските производители.
Според председателя на надзорния съвет съществуват само две реални възможности за бъдещето.
„Имаме две възможности: или да намалим заплатите, или да накараме хората да работят по-дълго за същото заплащане“
обясни той. Брудермюлер има богат опит от химическата индустрия. Преди това той заемаше поста управляващ директор на гиганта BASF.
Тези коментари идват в момент на значителни промени в управлението на Mercedes-Benz. От 1 декември 2025 г. Йорг Бурцер става новият технически директор (CTO) на компанията. Той заменя Маркус Шефера, който напуска след 30-годишна кариера. Бурцер преди това отговаряше за производството, качеството и управлението на веригите за доставки. На неговото старо място в надзорния съвет застава Михаел Шибе, предишният ръководител на Mercedes-AMG.
Промените обхващат и дизайнерския отдел на марката. Шеф-дизайнерът Горден Вагенер официално напуска Mercedes-Benz на 31 януари 2026 г. Неговата позиция ще бъде заета от Бастиан Боди от февруари 2026 г. Въпреки тези рокади, компанията продължава да развива иновативни продукти.
На 24 януари 2026 г. Mercedes-Benz обяви премиерата на обновената S-Class (W223). Този фейслифт се очаква да пренапише правилата в луксозния сегмент. Успоредно с това Mercedes-AMG разработва нов електрически супер-кросоувър с архитектурата AMG.EA. Той ще се изправи срещу конкуренти като BMW XM и Porsche K1.
Икономическата трансформация обаче води и до съкращения. Около 4000 работници вече напуснаха Mercedes с обезщетения, като някои суми надхвърлиха половин милион евро. Предстоящите преговори за нов колективен трудов договор в металургичната и електронната промишленост ще бъдат решаващи за сектора.
